Назад
Назад
Кейс: Лікування відкритого прикусу елайнерами ClearCorrect
Ортодонтія
22 липня

Марк Лоув, практикуючий ортодонт з США представив складний кейс: лікування переднього прикусу елайнерами ClearCorrect. 

Пропонуємо і вам познайомитись з результатами лікування.

 

 

 

14-річний пацієнт звернувся до клініки Марка Лоува із дисплазією емалі та складним випадком відкритого прикусу.

Через відсутність емалі хорошої якості для закріплення брекетів, лікар використав елайнери. 

Через недостатню кількість емалі та неможливість застосувати атачменти Марк Лоув обрав елайнери ClearCorrect (Straumann Group).

Елайнери ClearCorrect, на думку лікаря, мали забезпечити необхідну термальнопластичну стійкість лінії ясен для збільшеної ретенції та ефективності руху елайнерів.

Під час лікування лікар стикнувся з такими ортодонтичними проблемами, як скелетний відкритий прикус пацієнта, відхилення серединної лінії нижньої щелепи із пов'язаним з цим відхиленням щічного прикусу, та малі зуби (зменшена площа поверхні).

Однак, всі ці проблеми лікар зміг подолати за допомогою елайнерів ClearCorrect, та досягнути колосальних змін оклюзії лише за 12 місяців.

Протезування передніх зубів уможливило досягнути значного естетичного покращення усмішки та підвищило самооцінку пацієнта.

В найближчому майбутньому лікар та пацієнт будуть працювати над відновленням бокових зубів.

Ключові думки

Елайнери ClearCorrect – ідеальне рішення, коли в пацієнта є недостатня кількість емалі для закріплення брекетів, і їхня стійкість та стиль лінії обрізання зменшує потребу у використанні атачментів.

 

Лінія обрізання, яку використовують елайнери ClearCorrect, допомагає охопити поширений розмір зубів (наприклад, зменшену площу поверхні).

Відносно висока лінія ясен збільшує ретенцію, щоб подолати зменшену площу поверхні.

При лікуванні дисплазії емалі, ортопедична стоматологія після ортодонтичного лікування дозволяє досягнути ідеального результату, включно з неймовірним покращенням усмішки пацієнта.


Згорнути
Розгорнути

Схожі публікації

123
Ой, згадав!