Назад
Назад
Що змінює придбання 3Shape TRIOS для вашої клініки?
Digital
22 липня

Провідний стоматолог-ортопед, доктор Джонатан Л. Ференц, переконаний, що цифрові дані, згенеровані інтраоральними сканерами, можуть бути використані багатьма іншими способами.

Він говорить, що TRIOS – це щось набагато більше, ніж просто рішення для зняття цифрових відбитків.

В цій статті поділимось думками лікрая та наведемо аргументи на користь того, чому ж придбати TRIOS для кожної сучасної клініки.

3Shape TRIOS

Спочатку саме CAD/CAM вважали єдиним видом цифрової стоматології. І цільове використання CAD/CAM передбачало певного виду реконструювання зубних протезів. Це могло стосуватися або існуючого зуба, який мав неправильну форму, неестетичний вигляд, або ж втраченого зуба, який потрібно було замінити на постійний чи знімний протез.

Але після використання 3Shape лікар Джонатан Л. Френц зрозумів, що існує набагато більший потенціал технології сканування, які не мають нічого спільного з виготовленням протезів.

 

Джонатан Л. Френц проходив курси підвищення кваліфікації в Альбертському Університеті в місті Едмонтон і якось декан його факультету сказав, що хотів би мати проскановану щелепу своого зята, який професійно займається хокеєм.

Зать професора отримав дуже серйозну травму, яка потребувала значного хірургічного втручання.

Професор хотів мати оклюзивний знімок травмованої щелепи зята, адже був впевнений, що така технологія мала б неоціенний вплив на щелепно-лицеву хірургію.

Інтраоральний скан стає частиною медичної картки пацієнта

"Завдяки інтраоральному скануванню я можу промоніторити будь-які зміни в русі зубів і продемонструвати отримані дані пацієнту. Завдяки скануванню ви можете швидко та якісно порівнювати дані та йти до кращого лікування.

Уявіть, що ваш пацієнт впав з велосипеду та зламав одразу два передніх зуба. 

Що ви будете робити?

Пробувати відтворити анотомічну будова передніх зубів пацієнта? Чи може скористаєтесь сканом, який був зроблений 5 років назад і гарантовано отримаєте точну форму, колір та будову зуба. 

Колись лікарі могли пропросити вас принести фото, наприклад, з випускного. Тепер це не працює. А працюють сучасні рішення, такі як TRIOS.

А ще інтраоральні сканери не опромінюють людину. Він не має побічних дій та не вимагає значних додаткових витрат".

І ще одна величезна перевага в роботі з інтраоральними сканерами від 3Shape.

Ваш сканер дозволить моніторити, візуалізувати та вимірювати зміни ситуації у пацієнтів за певний проміжок часу та допоможе продемонструвати клінічну ситуацію самим пацієнтам за потреби.

Що ж такого можуть пацієнти побачити зараз, що вони не могли бачити раніше?

Зараз ви можете зробити сканування та продемонструвати результати пацієнту за лічені хвилини. Ви можете моказати йому будь-які зміни, продемонструвати з оклюзійної чи лінгвальної сторони, загалом, як забажаєте.

Ви можете показати пацієнту, чому певний зуб потребує ліквання або не відповідає прикусу, або страждає від гіпероклюзії. Ви б ніколи не змогли продемонструвати такі речі раніше. 

Вашій клініці точно потрібен інтраоральний сканер!

"Я помітив, що до моїх пацієнтів належать як міленіали, так і вісімдесятирічні люди, і кожен з них може зрозуміти, що я намагаюся їм продемонструвати за допомогою інтраорального сканера. Кожен!

І коли вони дивляться на свій скан, в більшості випадків говорять, "лікарю, це одна із найбільш вражаючих технологій, які я коли-небудь бачив."

Навіть коли я просто оглядаю пацієнта із скаргами на гігієну, найкращий спосіб, яким можна щось показати, це сканування.

Я зрозумів, що рівен довіри пацієнт також залежить і від того, чи може він побачити те, про що я йому говорю, оглянути зміни, які відбулися у ротовій порожнині під час нашого лікування." 

А у вас в клініці є сканер?


Згорнути
Розгорнути

Схожі публікації

123
Ой, згадав!